Hírek
2011. December 19. 07:51, hétfő |
Bulvár
Forrás: InfoGyőr - Fotó: RTL Klub
Kocsis Tibor lett az X-Faktor 2011 győztese! - VIDEÓ

Kemény küzdelmek és rengeteg könnyes pillanat után tegnap este véget ért az X-Faktor 2011. A tehetségkutató győztese, Kocsis Tibor lett!
Még egyszer sem fordult elő, hogy nő nyert volna tehetségkutató versenyt az RTL Klubon - vasárnap se lett ez másképp az X-Faktorban. Kocsis Tibor mindet vitt.
Muri Enikő és Kocsis Tibor legelőször együtt lépett fel Takács Nikolas A zene kísér majd az úton című slágerével, majd Muri Beyoncé If I Were a Boy című számával rukkolt elő, míg Kocsis Tibor szintén egyik kedvencét, Michael Bublé Feeling Good-ját adta elő. A stúdióból közben olykor az énekesek szülővárosába kapcsoltak: Nyíregyházán Istenes Bence, Lajosmizsén pedig Barabás Éva jelentkezett be a szurkolóktól.
Enikő későbbiekben még Faith Hill karácsonyi dalát, a Where Are You Christmast és Josh Groban You Raise Me Up című számát adta elő erre az alkalomra írt magyar szöveggel, míg Tibor a Csendes éjjel szórakoztatta a közönséget, illetve az ő előadásában is hallhattuk a Mit ér egy hang című szerzeményt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár
A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó
A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.
2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár
Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica
Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.
2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár
Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat
Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.
2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár
Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született
2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.