Hírek
2017. Január 08. 00:00, vasárnap | Helyi
Közösen segítenek
Az Utcai Szociális Segítők Egyesületének munkatársai és a Komárom-Esztergom megyei rendőrök között példaértékű az összefogás.
Komárom-Esztergom megyében a rendőrök naponta ellenőrzik azokat a helyeket, ahol rászorulókat találhatnak. Tájékoztatják őket, hol találnak melegedőt, ingyenes szálláshelyet és ha kérik, további segítséget hívnak hozzájuk.
A szociális segítők ruhát, takarót, élelmet biztosítanak a bajbajutottaknak.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai folyamatos kapcsolatot tartanak fenn a területileg illetékes krízisközpontokkal is, így szükség esetén azonnal értesíteni tudják a diszpécserszolgálatukat.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság emellett az állampolgárok összefogását is kéri.
Lakókörnyezetünkben is előfordulhatnak olyanok, akik pillanatnyi egészségi állapotuk miatt szorulnak mások segítségére. Amennyiben ilyen esetet látnak, tapasztalnak, hívják a 107-es vagy 112-es segélyhívók valamelyikét, hogy a rendőrség értesíteni tudja a megfelelő hatóságot, vagy további segítséget nyújthasson a bajbajutottaknak.

Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

