Hírek
2018. Május 06. 18:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kriptába zuhant egy nő a gödöllői köztemetőben
Beesett egy 2,5-3 méter mély kriptába egy nő a gödöllői köztemetőben vasárnap délután, a helyi tűzoltók emelték ki, a mentők kórházba viszik - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a nő egyelőre ismeretlen körülmények között esett a márvánnyal fedett kriptába. A helyszínre több mentőegység és mentőhelikopter érkezett, utóbbi másfél kilométerre tudott leszállni a temetőtől.
A súlyosan megsérült nőt autóval vitték a mentőhelikopterhez, amellyel kórházba szállították - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 16:00, kedd | Belföld
Duna House: Nyugat-Magyarországon a panellakások átlagos négyzetméterára csaknem 30 százalékkal nőtt egy év alatt
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
