Városlista
2025. március 31, hétfő - Árpád, Benjámin, Benő

Hírek

2012. Január 25. 07:06, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Külföldre menekült Győzike

Hétvégén még arról panaszkodott, hogy pszichiátriára vitték, ma azonban már külföldre repült Gáspár Győző. A Facebook-ra feltöltött képei tanúsága szerint ráadásul teljesen kiegyensúlyozott lett a zenész.

Már az olvasók sem hitték el, hogy Győzike valóban újabb pánikrohamott kapott. "Győrben nincs is szanatórium, csak pszichiátria" - jelentette egyik olvasónk hétvégén, arra a hírre utalva, hogy a Gáspár család feje egy győri szanatóriumban próbál felgyógyulni általa súlyosnak nevezett betegségéből.

Mára azonban kiderült, mindegy is, melyik intézménnyel büszkélkedhet a város, Győzike ugyanis elhagyta az országot. A showman először Ferihegyen, majd egy romániai business hotelben fotózgatta magát, láthatóan vidáman, minden képen mosolyogva. Győzike hónapok óta húzódó perének egyébként múlt héten volt egy újabb felvonása, talán mindössze ez ingatta meg kicsit egészségügyi állapotát.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 29. 09:04, szombat | Bulvár

Magyar sztárok adnak koncerteket idén is a veszprémi Gyárkertben

A magyar könnyűzenei élet szereplői lépnek fel nyáron Veszprémben, a Gyárkertben - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.

2025. Március 28. 07:52, péntek | Bulvár

Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba

Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba a Kárpáteurópa Utazási Iroda és a MÁV Személyszállítási Zrt. szervezésében - közölték a szervezők csütörtökön Budapesten, sajtótájéko

2025. Március 25. 07:35, kedd | Bulvár

Elbúcsúztatták Bényi Ildikót

Hétfőn búcsúztatták el Bényi Ildikó Wacha Imre-díjas televíziós műsorvezetőt, a Magyar Vöröskereszt humanitárius jószolgálati nagykövetét a hernádvécsei temetőben.