Városlista
2026. március 12, csütörtök - Gergely

Hírek

2018. Július 21. 15:58, szombat | Kék hírek
Forrás: police.hu

Leforrázta vendéglátóját

Leforrázta vendéglátóját

Vádemelést javasol a rendőrség egy férfi ellen, aki Dunaszekcsőn összeveszett vendéglátójával, majd leöntötte forró vízzel.

Életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság egy 55 éves férfi ellen, aki tavaly november 9-én vendéglátóját bántalmazta Dunaszekcsőn.

A megalapozott gyanú szerint a férfi összeveszett a sértettel, majd forró vízzel szándékosan leöntötte vitapartnerét, aki ennek következtében súlyos, életveszélyes égési sérüléseket szenvedett. A rendőrök elfogták a férfit, gyanúsítotti kihallgatását követően bűnügyi őrizetbe vették, majd előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, amelyet a Pécsi Járásbíróság 2017. november 10-én elrendelt.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.