Hírek
2016. Október 17. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Légpuskával sebesítette meg 11 hónapos gyermekét az apa
Légpuskával sebesítette meg az apja azt a 11 hónapos csecsemőt, akit a Baranya megyei Oldról életveszélyes állapotban szállítottak kórházba vasárnap délután
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság (BMRFK) a rendőrség honlapján. A rendőrség megállapította, hogy egy 22 éves helybéli férfi a lakásában nem kellő körültekintéssel rakta le töltött légpuskáját, véletlenül elsütötte azt, és így találta el 11 hónapos kisfiát.
A férfi ellen gondatlanságból elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés miatt indult büntetőeljárás.
A BMRFK közleménye szerint a mentők diszpécsere tett bejelentést a rendőrség ügyeletére arról, hogy vasárnap 12 óra körül lőtt fejsérüléssel szállítottak a siklósi kórházba egy 11 hónapos oldi kisgyermeket, állapota kritikus.
A Pécsi Újság.hu információja szerint a gyermeket Siklósról mentőhelikopterrel Pécsre szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
