Hírek
2015. Július 25. 05:00, szombat |
Sport
Forrás: MTI/MTI Fotó: Kovács Tamás
Magyar Nagydíj - Nem várható eső a vasárnapi versenyen

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint a hétvégi 30. Magyar Nagydíjon, a mogyoródi Hungaroring területén nem lesz az elmúlt napokban tapasztalt kánikula, mérséklődik a meleg.
Szombaton lehet zápor, akár zivatar is, de a vasárnapi futam idején nem valószínű csapadék.
A meteorológiai szolgálat az MTI-hez eljuttatott előrejelzésében azt írta, pénteken erőteljes gomolyfelhő-képződés várható. Délutántól az éjszaka első feléig zápor, zivatar előfordulhat. Jelentős mennyiségű csapadékra viszont nem kell számítani. A szél sebessége legfeljebb a 30 kilométer/órát érheti el, de zivatarok környezetében a legerősebb széllökések helyenként elérik a 60-80 kilométer/órát. Az esti hőmérséklet 22 Celsius-fok körül alakul.
Szombaton legfeljebb a nap első felében lehet huzamosabb ideig zavartalan a napsütés. A késő délutáni, esti óráktól zápor, zivatar is valószínű. A szél is megerősödhet, helyenként ismét lehetnek akár 80 kilométer/órás széllökések is. A legmagasabb nappali hőmérséklet 36 fok körül alakul.
Vasárnap közepesen felhős idő várható, majd a déli óráktól csökken a felhőzet, kiderül az ég. Csapadék nem valószínű, az esélye kevesebb, mint tíz százalék. A legerősebb széllökések reggel, kora délelőtt várhatók, napközben fokozatosan mérséklődik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 21, a legmagasabb 28 fok körül alakul.
A 30. Magyar Nagydíj versenyprogramja péntek délelőtt kezdődött Forma 1-es szabadedzéssel. Az F1-es időmérő szombaton 14.00 órakor, a jubileumi futam vasárnap szintén 14.00 órakor kezdődik
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:10, hétfő | Sport
Férfi kézilabda NB I - A hazai pálya átkát megtörve bajnok a Veszprém
A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.
2025. Június 09. 08:09, hétfő | Sport
Nemzetek Ligája - Portugáliáé a trófea
2025. Június 08. 22:13, vasárnap | Sport
Kermor Motorsport: Két versenyhétvége, két győzelem, egy ezüst
Versenyzői beszámolók és képek innen-onnan:
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Sport
Pécsi Ármin a Puskás Akadémiától a Liverpool FC-hez igazolt
Pécsi Ármin U21-es válogatott kapus a Puskás Akadémiától a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatához igazolt.