Hírek
2016. Március 27. 09:37, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti
Másfél tonna dohányt foglaltak le a pénzügyőrök Révleányváron
Másfél tonna, mintegy 15 millió forint értékű szárított dohánylevelet foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy illegális raktárban a borsodi Révleányváron. Azt, hogy a dohány kié, még nem tudni
- közölte a NAV megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense az MTI-vel vasárnap.
Varga Zoltán tájékoztatása szerint egy családi ház gazdasági épületében bukkantak a feldolgozás előtti állapotban lévő dohánylevelekre. Ilyen jelentős illegális raktárt még nem számoltak fel a pénzügyőrök Borsod-Abaúj-Zemplén megyében. Az épület tulajdonosa elmondta, hogy bérbe adta a raktárt, a bérlő viszont tagadta, hogy köze lenne az illegális áruhoz.
A pénzügyőrök lefoglalták és elszállították az illegális dohányárut, az ügyben orgazdaság miatt kezdeményeztek büntetőeljárást, a várható jövedéki bírság összege 150 millió forint - tette hozzá Varga Zoltán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
