Hírek
2012. Június 18. 00:00, hétfő | PR
Meditáció
Június 21-én csütörtökön 18:00-tól
meditációt tart nálunk Csóka Titánia!
Érdeklődni 06(30)592-3009-es telefonszámon,
vagy k.e.hajdivat@gmail.com-on lehet!
Miért is meditálunk? Mi a meditáció?
A világ tele van ingerekkel, amik bombázzák az elmét, ha kell, ha nem. Minden egyes nap rengeteg zaj, látvány, információ, fenyegető és nyugtalanító hírek, a hihetetlen sebességgel változó körülmények hatalmas "belső zajt" hoznak létre, és a meditáció abban segít, hogy ezektől a dolgoktól elmeneküljünk egy időre.
A meditáción keresztül képessé válhatsz arra, hogy igazán megismerd önmagad, rendszerezd a gondolataid, kiválogasd a fontosakat és a nem fontosakat, elkülönítsd a saját világod mások vagy a környezet hatásaitól. Lenyugszol, kiengedsz, és még az egészségedre is jó hatással van.
Gyertek el! :)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 15:06, csütörtök | PR
K&H: 5 tipp, hogy okosan gazdálkodj az első fizetéseddel
A nyári diákmunka jó alkalom a tudatos pénzügyi szokások kialakítására.
2026. Június 20. 13:01, szombat | PR
Skoda ablaktörlőből diszkófény, orsós magnóból zenei karrier
Dj Dominique a Magyar DJ és Producer Szövetség életműdíjas művésze 2026-ban.
2026. Június 20. 12:54, szombat | PR
K&H: stabilnak érzik a munkájukat a fiatalok, de a megbecsültség hiányzik
a biztos állás mellett az elismerés is egyre fontosabb
2026. Június 18. 15:01, csütörtök | PR
K&H: új szakaszba lépett a vállalatok fenntarthatósági gondolkodása
Miközben a cégek egyre óvatosabban közelítenek a hosszabb távú fenntarthatósági döntésekhez, a gyakorlati intézkedések továbbra is széles körben jelen vannak
