Hírek
2018. Szeptember 16. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy nő a balatonboglári kalandparkban
Meghalt egy nő, aki rosszul lett és eszméletét vesztette a balatonboglári kalandpark egyik kötélpályáján - tájékoztatta a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szombat délután az MTI-t.
Mihályka Szabina közölte: a nőt a tűzoltók mentőkötéllel lehozták, átadták a mentőknek, de az életét már nem lehetett megmenteni.
Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI kérdésére elmondta: az esetnél nem merült fel sem idegenkezűség, sem bűncselekmény gyanúja. A rendőrség közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálja a történteket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
