Hírek
2019. Január 13. 18:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy tó jege alá szorult ember Bárdudvarnokon

Úszás közben a tó jege alá szorult és életét vesztette egy férfi Bárdudvarnokon vasárnap, a holttestét búvárok és tűzoltók emelték ki.
A Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján azt írta, a Kaposvárhoz közeli település egyhektáros tavához rendőrök, mentők, búvárok, hivatásos tűzoltók, valamint a Kötél speciális mentőszolgálat tagjai is kivonultak.
A tűzoltók feltörték a jeget és segítettek három, víz alá merült búvárnak a holttest kiemelésében.
Mihályka Szabina, a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a szerencsétlenül járt férfit a parttól 30 méterre, 6-8 centiméteres jég alatt találták meg.
Az MTI úgy tudja, hogy az egészséges, természetközeli életmódot folytató és azt népszerűsítő férfi telente is gyakran megmártózott a nyílt vízben. Vasárnap léket vágott a jégen, alámerült, de úszás közben a jég alá szorult.
Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt közölte: a rendőrség az ügyben kizárta az idegenkezűséget.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:06, hétfő | Belföld
Megújul a pápateszéri Kurali-malom
2025. Június 23. 07:05, hétfő | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: jönnek a harctér rettegett sárkányai
Jönnek a harctér rettegett sárkányai! 56 új Gidrán erősíti majd a Magyar Honvédséget - írta a honvédelmi miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2025. Június 23. 07:03, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
Az iráni-izraeli háború eszkalálódása Magyarországra is kihat! Megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
2025. Június 21. 09:11, szombat | Belföld
Aldi baromfivirslit hívtak vissza allergén jelenléte miatt
Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. kezdeményezte a Baromfivirsli csirkemellel 280 g termék visszahívását, mivel az tejallergént (sajt) tartalmazhat