Hírek
2013. Április 28. 00:00, vasárnap | Helyi sport
Megvédték bajnoki címüket

A tatabányai Bányász Mazsorett Együttes ismét megmérettete magát.
A IX. alkalommal megrendezettAmatőr Mazsorettek Siófoki Vándorkupa Versenyén 3 csoporttal lépett színpadra a Bányász Mazsorett Együttes. Volt aki rutinos versenyzőként és volt aki először léphetett erre a "reményteli" színpadra.
A 119 versenycsoport közül másodikként lépett fel „Mini korcsoport, nagycsapat 1 bot” kategóriában a Katica Csoport, huszonkettedikként „Gyermek korcsoport, nagycsapat 1 bot" kategóriában az Ametiszt Csoport majd a „Junior korcsoport, nagycsapat 1 bot kategóriában” a Bányász Csoport.
Mindenki kitett magáért, a lányok hozták a tőlük megszokott formájukat.
A "Katicák" elhozták az első helyezést, az "Ametisztesek" megvédhették a bajnoki címüket és a "Bányászos" lányok a dobogó 3. helyére állhattak fel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 09:49, hétfő | Kék hírek
Nyári NAV ellenőrzés - Minden 5. esetben talált szabálytalanságot a hatóság
Több mint kétezer-ötszáz ellenőrzést végzett, és ötszáz adóügyi visszaélést talált a Nemzeti Adó- és Vámhivatal június. 10 és augusztus 31. között a Balatonnál és a Velencei-tónál – jelentette be a NAV hétfőn kiadott közlem�
2025. Szeptember 22. 07:52, hétfő | Sport
Azeri Nagydíj - Max Verstappen rajt-cél győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Azeri Nagydíjat vasárnap Bakuban.