Hírek
2019. Április 20. 11:58, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Nagykátán egy családi házban, Miskolcon egy társasházban volt tűz

Nagykátán egy családi ház tetőszerkezete és egyik helyisége, Miskolcon egy társasház erkélye gyulladt ki szombat hajnalban.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelemi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: a nagykátai házból a tűzoltók egy középkorú nőt hoztak ki, akit a helyszínen a mentők segítségével sikeresen újraélesztettek. Azt, hogy más is volt-e az épületben, egyelőre nem tudta megmondani, a tűzoltók jelenleg vizsgálják át a lakóházat, aminek a teteje beszakadt a tűztől.
Miskolcon a Vörösmarty Mihály utcában egy tízemeletes társasház egyik kilencedik emeleti erkélye égett. Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) közlése szerint az oltási munkálatok idejére az épületet negyvennyolc embernek kellett elhagynia, számukra melegedőbuszok érkeztek a helyszínre.
A tűzhöz a miskolci, a kazincbarcikai és a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik rövid időn belül eloltották a lángokat, majd megkezdték a tűzzel érintett lakás átszellőztetését és az épület átvizsgálását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -