Hírek
2022. Október 03. 09:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
NAV: több mint 13 millió forintot érő hamis ruhaneműt találtak egy furgonban
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai több mint 13 millió forintot érő hamis sapkákat és sálakat találtak egy furgonban az M7-es autópálya Fejér megyei szakaszán.
A NAV azt közölte hétfőn az MTI-vel, hogy a pénzügyőrök egy Olaszországba tartó román furgont ellenőriztek, amikor - fekete zsákokba rejtve - megtalálták a hamis ruhaneműt.
A sofőr azt mondta, nem tudta, hogy az áru hamis - tették hozzá.
A ruhaneműt lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértésének alapos gyanúja miatt indítottak eljárást - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld
Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél
2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került
Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába

