Hírek
2015. Június 19. 09:47, péntek | Helyi sport
Négy érem az Országos Bajnokságon a párbajtőrözőknél!
Remek szezont zártak fiatal vívóink
Balatonfüredre utazott a párbajtőrözők apraja-nagyja 6 napra, a szezon utolsó megmérettetésére, az Országos Bajnokságra. Az idei évben rekordszámú induló volt: 3106 gyerkőc nevezett a rendezvényre, régiónkat 36 vívó képviselte.
Gyermek korosztályban Tantmann Evelin OMS-Tata, remek küzdéssel, magabiztosan jutott a döntőben, ahol ezüstérmet szerzett.
Újonc fiúknál Kapui Bálint TSC jutott a legjobb nyolc közé, a hetedik helyen zárta a bajnokságot.
Szépen búcsúzott az Olimpici versenyektől Gnám Tamara TSC, aki a serdülő lányok mezőnyében nyolcadik, az összetett versenyben, második helyezést ért el.
Edzők: Juhász Bence, Partali Csaba, Plásztán Attila
Eredmények:
Törpici fiú 60 induló:
14. Herczeg Martin OMS-Tata
31. Krussó marcell OMS-Tata
35. Horváth Levente OMS-Tata
41. Sass Ádám OMS-Tata
44. Molmár Dániel OMS-Tata
45. Bodó Szabolcs TSC
54. Németh Brúnó OMS-Tata
55. Bondor Márk TSC
Törpici fiú csapat:
6. OMS-Tata: Herczeg Martin, Horváth Levente, Krussó Marcell
12. OMS-Tata 2.: Molnár Dániel, Németh Brúnó, Sass Ádám
Törpici leány 60 induló:
28. Nagy Liliána TSC
33. Sütő Lilla TSC
35. Varga Emma OMS-Tata
40. Héder Hanna OMS-Tata
45. Gál Barbara TSC
58. Bán Lili OMS-Tata
Törpici leány csapat:
9. TSC: Gál Barbara, Nagy Liliána, Sütő Lilla
Gyermek fiú 109 induló:
13. Kovács Kristóf OMS-Tata
15. Halmi Csongor TSC
59. Schweighardt Rajmund OMS-Tata
80. Budai levente TSC
83. Beer Alexander TSC
89. Tóth Márton TSC
Gyermek fiú csapat:
15. TSC: Budai Levente, Beer Alexander, Halmi Csongor, Tóth Márton
Gyermek leány 54 induló:
2. Tantmann Evelin OMS-Tata
15. Bödecs Pálma OMS-Tata
33. Mohi Csilla TSC
42. Pruzsina Panna TSC
43. Varga Luca OMS-Tata
Gyermek leány csapat:
7. OMS-Tata: Bödecs Pálma, Tantmann Evelin, Varga Luca
Újonc fiú 91 induló:
7. Kapui Bálint TSC
25. Kovács Kristóf OMS-Tata
36. Tóth Huba TSC
45. Halmi Csongor TSC
70. Buzál Zsombor TSC
76. Dömötör Kristóf TSC
Újonc fiú csapat:
7. TSC: Halmi Csongor, Kapui Bálint, Tóth Huba
Újonc leány 65 induló:
17. Bödecs Pálma OMS-Tata
45. Muraközi Lili TSC
49. Barkóczi Dóra OMS-Tata
54. Pruzsina Panna TSC
60. Herczeg regina OMS-Tata
64. Varga Luca OMS-Tata
Újonc leány csapat:
12. OMS-Tata: Bödecs Pálma, Herczeg Regina, Varga Luca
Serdülő fiú 81 induló:
10. Takács Dominik TSC
27. Halmi Csongor TSC
47. Kapui Bálint TSC
81. Bán Bendek OMS-Tata
Serdülő fiú csapat:
10. TSC: Halmi Csongor, Kapui Bálint, Takács Dominik
Serdülő leány 79 induló:
8. Gnám Tamara TSC
11. Sári Emese OMS-Tata
47. Bödecs Pálma OMS-Tata
Összetett pontverseny végeredménye:
2. Gnám Tamara TSC
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2024. Július 10. 00:00, szerda | Helyi sport
Kézilabda Európa-liga - A Tatabánya főtáblás, négy további magyar csapat a selejtezőben
A Tatabánya a főtáblán, a négy további magyar együttes pedig a selejtezőben kezdi meg szereplését a kézilabda Európa-ligában.
2024. Július 16. 08:16, kedd | Bulvár
Felmérés: a skótok 40 százaléka örül, hogy az angolok kikaptak a döntőben
A hétfőn ismertetett legfrissebb felmérés szerint a skótok 40 százaléka örül, hogy Anglia labdarúgó-válogatottja vereséget szenvedett a németországi Európa-bajnokság vasárnap esti berlini döntőjében.
2024. Július 16. 08:15, kedd | Belföld
Ötven tartalékos kezdi meg az alapkiképzést Szentendrén
Mintegy ötven fiatal kezdi meg hétfőn az egységes alapkiképzést a szentendrei Görgey Artúr laktanyában - mondta el a közmédiának Huszár Ferenc ezredes hétfőn a helyszínen.
2024. Július 16. 08:14, kedd | Belföld
Tizenhat vármegyében és 6 budapesti kerületben irtják a szúnyogokat a héten
Tizenhat vármegye négyszáznegyvennégy településén és Budapest hat kerületében lesz a héten szúnyoggyérítés - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.