Hírek
2019. Május 20. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Négy tizenéves ölhetett Hajdúhadházán
Négy fiatalkorút gyanúsít a rendőrség a héten elkövetett hadházi gyilkossággal, előzetes letartóztatásukat a Debreceni Járásbíróság el is rendelte
- közölte vasárnap délben a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel. Balogh Péter Tamás tájékoztatása szerint egy 15, két 16 és egy 17 éves fiatalt vettek előzetes őrizetbe csütörtökön, akik a rendőrség szerint május 13-án hétfőn megöltek Hajdúhadházon egy 66 éves férfit.
Az áldozatot vascsővel verték meg, a férfi a szakszerű kórházi ellátás ellenére, életét vesztette.
A nyomozás során kiderült, az idős férfi kutyaugatásra ment ki a kertjébe. A kertben a gyanúsítottak egy vascsővel leütötték, majd a lakásából rövid kutatás után 6000 forintot vettek el, közben a sértett feleségét megfenyegették - ismertette a sajtóügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld
BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.

