2024. július 16, kedd - Valter

2013. Május 21. 10:06, kedd | Helyi sport

Nemzetközi diák-kadet kötöttfogású birkózóverseny

A szlovákiai Madaron egy nagy szabású kötöttfogású nemzetközi versenyt rendeztek

Szlovák birkózókon kívül magyar, horvát, szerb, ukrán, román és cseh birkózók is képviseltették magukat. Így 7 ország 18 csapatából több mint 200 birkózó lépett szőnyegre
A Tatabányai Sport Club ifjú tehetségei remekül küzdöttek és az eredmény sem maradhatott el. A versenyt megnyerő LENCSE Sándor teljesítményét mindenféleképpen ki kell emelni, de GYÜRKY Tibor, DEÁK Zoltán és SZTANCS Csaba érmes helyezése is jó teljesítmény volt.
Érdekességképpen üde színfoltja volt a versenynek, hogy a 130 kilogrammban rendeztek versenyt a veteránok részére is ! A TSC utánpótlás edzője, többszörös veterán V.B. érmes birkózója TURÁK Pál a 2. helyen végzett.
Az összesített csapateredményben 18 club vetélkedésében a 6. helyen zárt a TSC csapata

2024. Július 10. 00:00, szerda | Helyi sport

Kézilabda Európa-liga - A Tatabánya főtáblás, négy további magyar csapat a selejtezőben

A Tatabánya a főtáblán, a négy további magyar együttes pedig a selejtezőben kezdi meg szereplését a kézilabda Európa-ligában.

2024. Július 16. 08:16, kedd | Bulvár

Felmérés: a skótok 40 százaléka örül, hogy az angolok kikaptak a döntőben

A hétfőn ismertetett legfrissebb felmérés szerint a skótok 40 százaléka örül, hogy Anglia labdarúgó-válogatottja vereséget szenvedett a németországi Európa-bajnokság vasárnap esti berlini döntőjében.

2024. Július 16. 08:15, kedd | Belföld

Ötven tartalékos kezdi meg az alapkiképzést Szentendrén

Mintegy ötven fiatal kezdi meg hétfőn az egységes alapkiképzést a szentendrei Görgey Artúr laktanyában - mondta el a közmédiának Huszár Ferenc ezredes hétfőn a helyszínen.

2024. Július 16. 08:14, kedd | Belföld