Városlista
2026. május 21, csütörtök - Konstantin

Hírek

2025. Október 13. 07:53, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Neymar ismét együtt játszhat Messivel és Suárezzel

Neymar ismét együtt játszhat Messivel és Suárezzel

Neymar az FC Barcelona után az Inter Miami labdarúgócsapatában ismét együtt játszhat Lionel Messivel és Luis Suárezzel - írta a Daily Mail.

A londoni lap értesülése szerint a brazil csatár az után igazolhat az argentin és az uruguayi sztárfutballista jelenlegi amerikai együtteséhez, hogy szerződése lejár brazil klubjával, a Santosszal az idei év végén.

A három játékos a spanyol élcsapatban 2014 és 2017 között futballozott együtt, összesen 364 gólt szereztek és 173 gólpasszt adtak közös szerepléseik alkalmával. A 2014/15-ös szezonban a Barcelona triplázott, megnyerve a Bajnokok Ligáját, a spanyol bajnoki címet és a nemzeti kupát. A katalánoktól 2017-ben igazolt át a Paris Saint-Germainhez, a francia klub akkor világrekordot jelentő 222 millió eurót fizetett a Barcának érte.

A PSG után, 2023 augusztusától a szaúd-arábiai al-Hilalban játszott, amely 2025 januárjában felbontotta a szerződését.

A 33 éves Neymar - aki 79 gólt szerzett a brazil válogatottban, s ezzel a legeredményesebb a nemzeti csapat történetében - a Santosszal előbb hat hónapra szóló szerződést írt alá, később az idei év végéig meghosszabbította azt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 20. 19:08, szerda | Sport

Az akarat diadala

Nagy csaták közepette nyert a rabócsiringen Nagy Ádám gokartversenyt.

2026. Május 18. 07:38, hétfő | Sport

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra

A magyar férfi kézilabda-válogatott nem jutott ki a januári olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, mivel a csütörtöki 31-29-es vereség után vasárnap Veszprémben csak 31-30-ra győzte le Szerbiát a selejtező visszavágóján.

2026. Május 17. 08:39, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - Kisvárdai sikerével bajnok a Győr

Az ETO FC Győr nyerte a labdarúgó Fizz Liga 2025/2026-os kiírását, miután a 33., utolsó forduló szombati játéknapján 1-0-ra győzött a Kisvárda vendégeként.

2026. Május 16. 15:00, szombat | Sport

Premier League - Kikapott Birminghamben, még nem BL-résztvevő a Liverpool

A Liverpool simán kikapott az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 37., utolsó előtti fordulójának pénteki nyitómeccsén, így még nem tudta bebiztosítani szereplését a Bajnokok Ligája következő idényében.