Hírek
2016. Április 16. 08:24, szombat |
Külföld
Forrás: mti
Nógrádi György: nem gyengült az Iszlám Állam
Nem gyengült az Iszlám Állam - mondta Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő az M1 aktuális csatorna péntek esti műsorában.
Bár Irakban és Szíriában vesztett területeket az Iszlám Állam, de növelte befolyását Csecsenföldön, Nigériában, Maliban, Líbiában és a Sínai-félszigeten, így nem mondható, hogy gyengült volna - tette hozzá.
A francia labdarúgó Európa-bajnokság "hihetetlenül jó célpont" a terroristák számára, a hírek szerint ott is merényleteket tervez az Iszlám Állam, százszázalékos biztonság pedig nincs - figyelmeztetett a szakember.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 15:00, csütörtök | Külföld
XIV. Leó pápa hamvazószerdán a lángokban álló világ hamvairól beszélt
2026. Február 19. 07:21, csütörtök | Külföld
Ukrán elnök: előrelépést értek el a tűzszünet ellenőrzésében a genfi tárgyalásokon
2026. Február 18. 14:00, szerda | Külföld
Donald Trump: a Béketanács hatása jóval túlnyúlik majd a gázai békén
A Béketanács hatása jóval túlnyúlik majd a gázai békén, és bizonyos kérdésekben az ENSZ-szel összehangoltan működik majd - jelentette ki Donald Trump kedden.
2026. Február 16. 15:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: a Béketanács tagállamai dollármilliárdokat ajánlottak Gáza számára
A Béketanács tagállamai több mint 5 milliárd dollárt ajánlottak fel a Gázai övezet újjáépítésére, valamint humanitárius segítségként

