Hírek
2013. Július 24. 13:15, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
OTP - Csányi Sándor posztján marad
Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója szerdán háttérbeszélgetésen erősítette meg, hogy nem szándékozik megválni a bank vezetésétől.
Elmondta azt is, hogy részvényeladásait a kormány újabb devizahiteles mentőcsomagjáról szóló híresztelések befolyásolták ugyan, de az idén mindenképpen adott volna el OTP papírokat a tervezett élelmiszeripari beruházások miatt.
Nem születhet olyan a devizahiteleseket mentő csomag, amelyet az OTP ne tudna túlélni - jelentette ki.
A takarékszövetkezeti integráció szerinte rövid távon nem jelent veszélyt az OTP-csoportra, mert az átalakítás időigényes, de hosszabb távon se hiszi, hogy olyan "bombatermékek" jelennének meg a takarékok hálózatában, amely ne lenne meg az OTP-nél.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
2026. Május 19. 07:12, kedd | Belföld
A végrehajtási rendszerről, a Dunaferr sorsáról, az azbesztszennyezésről is tárgyalt a kabinet
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
