Hírek
2018. Július 29. 17:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Padláson bújt el egy kartondoboz alá a rabló
Őrizetbe vettek a Pest megyei nyomozók egy 28 éves férfit egy nagymarosi rablással összefüggésben.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Rablási Alosztálya folytat eljárást egy nagymarosi férfi ellen közfeladatot ellátó személy sérelmére, felfegyverkezve elkövetett rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A nyomozás adatai szerint a férfi július 19-én este ment be egy nagymarosi jegypénztárba, ahol az alkalmazottat egy késsel megfenyegette, majd az irodahelyiségből készpénzt vett magához és a helyszínről elmenekült.
A rablási alosztály nyomozói a Váci Rendőrkapitányság munkatársaival együttműködve, adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit 2018. július 28-án fogtak el nagymarosi lakhelyén. A rendőrök kiérkezése előtt a férfi magára zárta a ház ajtaját. A nyomozók, miután behatoltak az ingatlanba, a padláson egy kartondoboz alatt elrejtőzve találták meg a férfit.
Előállítását követően a 28 éves férfit a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
