Hírek
2017. Március 18. 00:00, szombat | Helyi
Remek párbajtőreredmények Bükről
4 érem az Olimpici versenyről
Az elmúlt hétvégén, 3 napra Vas-megyébe költöztek a legifjabb párbajtőrözők. A tatai és tatabányai fiatalok kitettek magukért, négy éremmel és sok pontszerző hellyel gazdagodtak ebben a fordulóban is. A legkisebb, törpici fiúknál Keresztes Ádám OMS-Tata verekedte be magát a legjobb nyolc közé és zárt a hetedik helyen. Az újonc fiúk népes mezőnyében, 108(!) indulóból Kovács Gergely OMS-Tata, remek vívással a nyolcadikként végzett. Vasárnap a serdülő hölgyek gondoskodtak az érmekről. Két tatai kiválóság, Bödecs Pálma bronzérmes, Büki Lili 5. helyezett lett.
Edzők: Juhász Bence, Partali Csaba, Molnár Petra, Plásztán Attila

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi
SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 17. 10:58, szerda | Helyi
E-CIGARETTA BUKTATTA LE
Elfogták azt a 32 éves tatabányai férfit, aki a lakásában kristályt árusított.
