Hírek
2018. Május 28. 07:26, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Súlyosan megsérült egy kisfiú egy felrobbant hanggránáttól a Fradi meccsen

Egy kisfiú súlyosan megsérült egy felrobbant hanggránáttól vasárnap Budapesten, a rendőrség gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés miatt indított büntetőeljárást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police-hu-n.
A rendőrség honlapjára feltett közlemény szerint a fővárosi Groupama Arénában megrendezett labdarúgó-mérkőzés második félidejében egy 35 éves budapesti férfi átadott a fiának egy hanggránátot, amely felrobbant a gyermek kezében. A szerkezet a kisfiúnak súlyos sérülést okozott, a mentők kórházba vitték.
A történtek miatt a rendőrség gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés vétsége miatt indított büntetőeljárást.
A Groupama Arénában a Ferencváros játszott a Diósgyőr csapata ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 17. 07:37, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: hamarosan megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része
Rövidesen megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része, ami teljesen új lehetőségeket nyújt a hazai exportőr vállalatoknak a kivitelük rugalmasságát, gyorsaságát tekintve
2025. Március 17. 07:36, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: a mozdonybeszerzések hatására pontosabban járnak a vonatok
A februári menetrendi adatok már tükrözik a mozdonybeszerzések hatásait. A december óta tartó kedvező trend továbbra is folytatódik, így már harmadik hónapja, kisebb mértékben, de javul a vonatok pontossága
2025. Március 16. 08:36, vasárnap | Belföld
Március 15. - Orbán Viktor: uniót, de Ukrajna nélkül
Európa urai úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút, kerül, amibe kerül. \"Majd kap cserébe gyors uniós tagságot, a mi pénzünkön\".
2025. Március 16. 08:26, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón: