Városlista
2025. március 18, kedd - Sándor

Hírek

2017. Szeptember 04. 17:03, hétfő | Bulvár
Forrás: mti

Sylvester Stallone már a Creed folytatásán dolgozik - Még egy nagy visszatér lesz!

Sylvester Stallone már a Creed folytatásán dolgozik - Még egy nagy visszatér lesz!

A Creed - Apolló fia című bokszdráma folytatásán dolgozik Sylvester Stallone.

A 71 éves színész az Instagramra tett fel egy fotót a hétvégén, amelyen az első filmben főszerepet alakító Michael B. Jordan látható. A képaláírás szerint a folytatás jövőre várható.

A Creed - Apollo fia 2015-ben jelentős sikert hozott Stallone számára: a színész a legjobb mellékszereplő díját kapta a Golden Globe díjátadón és Oscar-díjra is jelölték.

A Deadline.com szerint a folytatás forgatókönyvét Stallone írja. A második részben Dolph Lundgren is szerepel. Erre utal, hogy az 59 éves svéd származású színész már edz a filmre, és Instagramjára ő is feltöltött erről két fotót megjegyezve, hogy elkezdődtek a "nagyszabású előkészületek".

A Rocky 4-ben Lundgren alakította az orosz bokszolót, Ivan Dragót.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár

A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó

A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.

2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat

Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.

2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár

Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született

2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.