Hírek
2020. Február 07. 18:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Száz településen, mintegy háromszáz programmal készülnek a házasság hetére
Száz településen, mintegy háromszáz programmal hívják fel a figyelmet a család, a házasság fontosságára a vasárnap kezdődő házasság hetén - mondta Herjeczki Kornél, a mozgalom országos koordinátora pénteken az M1-en.
Hozzátette: a rendezvénysorozatnak az is célja, hogy segítséget nyújtson, példát állítson a párkapcsolati problémákkal küszködőknek.
Hangsúlyozta: a jó példa nagyon meghatározó lehet, ezért a Bálint-nap hetén számos pár beszél majd őszintén a házasságról. Szerdán Eötvös Loránd Tudományegyetem aulájában közismert párok, Semsei Rudolf üzletember és felesége, Dobay Eszter - a házasság hete idei arcai, Pálúr János orgonaművész és felesége, Pálúr Kornélia, illetve Hamar Donat és Noémi vloggerek beszélnek majd a témáról.
A műsorban elhangzott, hogy a kezdeményezéshez új programokkal a http://hazassaghete.hu/ oldalon lehet csatlakozni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
