Hírek
2013. December 25. 18:16, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu | Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság
Széket dobáltak egymásnak az esküvőn

Esküvői bálon szólalkozott össze három férfi. A vita elmérgesedett, lökdösődésbe, dulakodásba torkollott.
Veszprém egyik elegáns szállodájának éttermében rendezett lakodalom alatt szólalkozott össze K. A. 38 éves pápai lakos K. J. 46 éves és K. J. 23 éves zalaegerszegi lakossal 2013. október 20-a hajnalán.
A vitát eleinte próbálták szóban elintézni, de a nézeteltérésük addig fajult, hogy a vitapartnerek lökdösődni, dulakodni kezdtek. A dulakodás során asztalokat borítottak fel, tányérokat, poharakat, asztali díszeket törtek össze, de még egy széket is egymás felé hajítottak. A verekedésnek a kiérkező járőrök vetettek végett.
A Veszprémi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a napokban befejezte és az ügy iratait vádemelési javaslattal küldte meg a Veszprémi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Tizenhárom év fegyházat kapott az élettársát halálra késelő sajószentpéteri férfi
Különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt tizenhárom év fegyházbüntetésre ítélte a Miskolci Törvényszék nem jogerősen azt a férfit, aki 32 késszúrással végzett élettársával 2023 decemberében Sajószentpéteren
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.