Hírek
2017. Október 26. 18:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Személyvonat és furgon ütközött össze Lakiteleknél
Összeütközött egy személyvonat és egy furgon Lakitelken egy négyszámjegyű úton csütörtökön, egy embert kórházba szállítottak - közölte az Országos katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OFK) az MTI-vel.
Az elsődleges információk szerint a vonat utasai közül senki nem sérült meg, értük mentesítő buszjáratot küld a vasúttársaság. A mentők a gépkocsi vezetőjét kórházba szállították. Az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.
A MÁV vonatinformációs térképe szerint egy Kecskemétről Szolnokra tartó személyvonatot érint a baleset, az érintett vonalon nincs fennakadás a vonatforgalomban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.

