Hírek
2019. Január 29. 13:35, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szénmonoxid-szivárgás a fővárosban, 38 embert kórházba szállítottak
Szénmonoxid-szivárgás volt egy angyalföldi irodaépületben, 38 embert megfigyelés, kivizsgálás céljából kórházba vittek kedden - közölte Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Egy XIII. kerületi, Szekszárdi utcai irodaházból rosszullét miatt riasztották a tűzoltókat. A szakemberek szén-monoxid jelenlétét mutatták ki, a katasztrófavédelem doktorszolgálata és a mentőszolgálat munkatársai ötven embert megvizsgáltak, közülük harmincnyolcat szállítottak kórházba - mondta a szóvivő.
A gázszolgáltató az épület kazánját kizárta a rendszerből - tette hozzá Kisdi Máté.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai-orosz megállapodás tiltja a hazánkat ellátó energia-infrastruktúra támadását
Az amerikai-orosz megállapodás világosan kimondta a Magyarországra irányuló energia-infrastruktúra támadásának tilalmát, ami egybevág hazánk nemzeti érdekeivel, mivel így jelentősen mérséklődtek az ellátásbiztonsági kockázatok
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: szélesíthetik az árrésstop alá tartozó termékek körét
Amennyiben más, az árrésstop alá nem tartozó termékeknél emelkedés következik be, akkor \"szélesíteni fogjuk az árrésstop alá tartozó termékeknek a körét\"
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Belföld
Sára Botond: folyamatosan ellenőrizzük az árréscsökkentés betartását
A cél, hogy tartósan olcsók legyenek az élelmiszerek, ezért a fogyasztóvédelmi ellenőrök folyamatosan ellenőrzik az árréscsökkentés betartását
2025. Március 27. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a falut nem leépíteni kell, hanem felépíteni
A falut nem leépíteni kell, hanem felépíteni - jelentette ki a miniszterelnök, aki szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban a kormány kistelepüléseket támogató programjairól számolt be.