Városlista
2025. július 10, csütörtök - Amália

Hírek

2015. November 30. 09:19, hétfő | Helyi

Szenzációs párbajtőr eredmények Pozsonyból

Esztergályos Patrik : egyéni bronz, csapat ezüst

Junior férfi párbajtőrözőink a hétvégét Szlovákiában töltötték, ahol pénteken az egyéni küzdelmekkel kezdődött a Világkupa. Esztergályos Patrik OMS-Tata, remek, 6/0 kört követően kezdte meg a menetelést a direkt kieséses táblán. Patrik nagy csatákat nyerve jutott a legjobb négy közé, ahol a német Braun Rico állította meg a tatai tehetséget, így Patrik a közel 280(!) induló között, a remek harmadik helyen végzett.
Sok pihenésre nem volt idejük a fiataloknak, szombaton a csapatok küzdelmeivel folytatódott a verseny. A magyar alakulat: Bakos Bálint, Bányai Zsombor, Esztergályos Patrik, Siklósi Gergő felállásban lépett a pástra. Először Nagy-Britanniát majd az Egyesült Államokat és Olaszországot búcsúztatták magabiztosan a fiatalok. Az aranyéremért 43/45-re maradtak alul Ukrajna válogatottjával szemben, így a 26 csapat közül a nap végén a dobogó második fokára állhattak.
Gratulálunk!
Edzők: Partali Csaba, Plásztán Attila

Kép: hunfencing

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:00, kedd | Helyi

SOK VOLT A ROVÁSÁN

Engedély nélkül, a tulajdonos tudtán kívül más autójával hajtott egy férfi Esztergomban, aki ellen rablás miatt körözés volt érvényben.

2025. Június 04. 10:07, szerda | Helyi

ORSZÁGOS HATÁRRENDÉSZETI ÖSSZESÍTŐ

Az elmúlt nap eseményei számokban . A szolgálatot teljesítő rendőrök 2025. június 03-án 0 óra és 24 óra közötti időszakban összesen 35 határsértőt tartóztattak fel.

2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi

Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd

A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák