Városlista
2025. május 15, csütörtök - Zsófia

Hírek

2020. December 19. 13:09, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Szomszédba dobták át a drogot a rajtaütéskor – VIDEÓ

Egy dunaharaszti, egy halásztelki és egy szigethalmi férfivel szemben folyik nyomozás kábítószer-kereskedelem miatt. További hét vásárlót kábítószer birtoklásával gyanúsítanak.

Több hónapja nyomoznak a rendőrök három Pest megyei férfi után. A trió ugyanis rendszeresen árult kábítószert. A nyomozók többlépcsős akciót szerveztek a három díler, valamint vásárlóik elfogására.

Az egyik rajtaütéskor a dílerek, hogy eltüntessék a bizonyítékot a lakásból, egy többszáz darabos extasycsomagot átdobtak a szomszéd telkére. A nyomozók azonban elfoglalták őket és a kábítószert is megtalálták – közölte a rendőrség.
Egy másik akció alkalmával a rendőrök éppen akkor fogták el őket, mikor az üzletet bonyolították.

A több helyszínen, több időben történt kutatások alkalmával a rendőrök az 57 éves dunaharaszti P. Imrénél, a 30 éves halásztelki F. Józsefnél, valamint a 34 éves T. Tamásnál mintegy 300 gramm kábítószergyanús anyagot, közel 1000 extasytablettát, 13 50 milliliteres üvegben lévő ketamint és 36 gramm marihuánát foglaltak le.

Ezenkívül találtak még kábítószerrel szennyezett tárgyakat és csomagolóanyagokat, illetve közel félmillió forintot, amiket szintén lefoglaltak.

A nyomozók őrizetbe vették P. Imrét és F. Józsefet, akiknek azóta az illetékes bíróság elrendelte letartóztatását. T. Tamás szabadlábon védekezik. Az ügynek rajtuk kívül további hét gyanúsítottja van.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld

Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban

Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli

2025. Május 15. 07:07, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött!

Példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött - közölte Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter szerdán a közösségi oldalán.

2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.

2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld

HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén

A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.