Városlista
2026. március 11, szerda - Szilárd

Hírek

2011. Szeptember 26. 07:33, hétfő | Kék hírek
Forrás: HírTV

Észre sem vette: tragédia Lövőn

Észre sem vette: tragédia Lövőn

A helyszínen belehalt sérüléseibe az a motoros, akit egy személyvonat gázolt el a Győr-Moson-Sopron megyei Lövőn, egy vasúti átjáróban.

A baleset szombaton este történt a község egyik vasúti átjárójában. Egy Sopron felé tartó vonat ütötte el a motorost, aki eddig tisztázatlan körülmények között került a sínekre. A gázoló személyvonat masinisztája nem érzékelte az ütközést, egy később arra haladó tehervonatról vették észre az elütött motorost. A mentők akkor már nem tudtak segíteni a férfin, aki a helyszínen életét vesztette. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja. (lm)

HavariaPress

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.