Hírek
2013. Szeptember 24. 11:23, kedd | Helyi sport
Tar Sándor az első világversenyén
A kijevi világbajnokságon Tar Sándor súlycsoportjában 32 fő indult a bajnoki cím megszerzéséért
A sorsolásnak köszönhetően egy amerikai ellenféllel lépett kötelek közé, ahol nagyon jó mérkőzésen szoros csatában pontozással maradt alul. Az amerikai a döntőig menetelt, majd ott a ír versenyzővel küzdött meg a bajnoki címért és végül 2:1-es pontozásnak köszönhetően az ír fiú kezét emelték a magasba.
A magyar versenyzők közül mindenki szoros meccsen kapott ki, vagyis mindegyikük
pontszerző lehetett volna. A sorsolásnak köszönhetően a Virbán Gábort legyőző mexikói harmadik, a Tar Sándort kiejtő amerikai és az Oláh Sándor ellen győztes fehérorosz pedig második lett.
Sándor klubjában készül a közelgő országos bajnokságra, majd a novemberben megrendezésre kerülő junior Európa-bajnokságra.
Rózsa András örömmel konstatálta, hogy a Tatabányai Sport Club Ökölvívó szakosztályának újra van olyan versenyzője, aki kijutott egy világversenyre és képviselte hazánkat és városunkat. Bízunk benne, hogy a versenyzőnk a jövőben is minél többet szerepelhet a nemzetközi szorítóban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 16:00, kedd | Belföld
Duna House: Nyugat-Magyarországon a panellakások átlagos négyzetméterára csaknem 30 százalékkal nőtt egy év alatt
2026. Május 19. 14:00, kedd | Életmód
Agrárkamara: tévhit, hogy a mezőgazdasági termelőket is védő jégkármérséklő rendszer aszályt okozhat
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 12:00, kedd | Külföld
Havasi Bertalan feljelentést tett Magyar Péter ellen hivatali visszaélés miatt
Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Kabinetiroda korábbi helyettes államtitkára hétfőn az I. kerületi rendőrkapitányságon feljelentést tett Magyar Péter miniszterelnök ellen hivatali visszaélés miatt.
