2024. július 16, kedd - Valter

2015. Szeptember 04. 09:21, péntek | Helyi

Tatabányai sikerek Ausztriában!

Tatabányai sikerek  Ausztriában!

A TSC súlyemelő utánpótlás versenyzői részt vettek az Ausztriai Rainschofenben rendezett, 22.Nemzetközi G Stapfer súlyemelő Ausztria Bajnokság versenyen.

A versenyen indultak Német, Ausztriai, Cseh, Magyar, Luxemburgi, Bolgár, Lengyel versenyzők.
A verseny érdekessége, hogy abszolút értékelés volt sinclar táblázat szerint, az azonos korosztályok egymással súlycsoport megkötése nélkül küzdöttek, és akinek a legmagasabb volt a pont értéke az nyert(sincler x elért eredmény =végeredmény).
Csapatunkból 3 versenyző megnyerte a korosztálya versenyét, és egy hetedik, és egy nyolcadik hely volt a termésünk. Csapatunk 5fő versenyző 2 edző és a Vértes kereskedőház vezetője, mint csapatvezető és szponzor ált.
A kiutazás péntek hajnalba történ, majd már délben Pákozdi Éva Európa Bajnoki második helyezetünk versenyével kezdődött a 2 napos verseny sorozat. Éva ezen a versenyen 80kg-os szakítással új országos csúcsot teljesített.

ALVÓ SÉRTETTŐL LOPTAK AZ AUTÓPÁLYÁN

A tatabányai rendőrök tetten érték azt a két román férfit, akik egy pihenőben ismeretlen módon kinyitották egy alvó sértett gépkocsiját, és abból pénzt vittek el.

2024. Június 04. 04:00, kedd | Helyi

Átadta rozsdamentes gerendákat gyártó üzemét Tatabányán a Transport-Beton

Egyenes és hullámos gerincű rozsdamentes gerendákat gyártó üzemet adott át a Transport-Beton Kft. Tatabányán.

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Július 16. 08:16, kedd | Bulvár

Felmérés: a skótok 40 százaléka örül, hogy az angolok kikaptak a döntőben

A hétfőn ismertetett legfrissebb felmérés szerint a skótok 40 százaléka örül, hogy Anglia labdarúgó-válogatottja vereséget szenvedett a németországi Európa-bajnokság vasárnap esti berlini döntőjében.