Hírek
2012. Március 30. 10:42, péntek |
Helyi sport
Forrás: http://www.carbonexkc.com/
Tatabányán is vásárolható belépőjegy a Magyar Kupa négyes döntőre!
Április 14–én és 15–én a budapesti Sportmax 2-ben (Budapest XII., Csörsz u. 14-16.) rendezik a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőt.
Program:
2012.április 14., szombat:
16 óra PICK Szeged – Balatonfüredi KSE
18 óra MKB Veszprém KC – Tatabánya Carbonex KC
2012.április 15., vasárnap:
14 óra a 3. helyért
16 óra döntő
Jegyárak:
április 14., szombat: 2500 Ft (két mérkőzésre)
április 15., vasárnap: 4500 Ft (két mérkőzésre)
mindkét napra (négy mérkőzésre) kombinált bérlet ára: 6000 Ft
A Magyar Kézilabda Szövetség a csapatok számára 1000 db jegyet biztosít naponta, így csapatunk mérkőzéseire naponta 200-200 db jegy kérhető.
Amennyiben szurkolóinknak igénye van a jegyek vagy a bérlet Tatabányán történő megvásárlására, úgy azt megtehetik a kézilabda irodában (Földi Imre Sportcsarnok II.em.)április 4-5-6-án illetve április 10-11-én, 13-17 óra között.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 16:00, hétfő | Életmód
XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
2026. Április 27. 15:00, hétfő | Külföld
Több fegyverrel szerelte fel magát az a férfi, aki a Donald Trump részvételével tartott díszvacsora helyszínén nyitott tüzet
Több fegyverrel szerelte fel magát az a férfi, aki a Donald Trump elnök részvételével tartott díszvacsora helyszínén tüzet nyitott szombaton egy washingtoni szálloda bálterménél.
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Paks legyőzésével életben tartotta címvédésről szőtt álmait a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Paksot a labdarúgó Fizz Liga 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
