Városlista
2025. május 14, szerda - Bonifác

Hírek

2017. Október 16. 10:53, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Tizenötmilliónyi csempészcigit találtak egy hamis rendszámú autóban

Tizenötmilliónyi csempészcigit találtak egy hamis rendszámú autóban

Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát találtak egy hamis rendszámú autóban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei Kocsordnál

- közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.

Magyar Norbert tájékoztatása szerint a német rendszámú autót a rendőrök akarták ellenőrizni, a sofőr azonban lekapcsolt fényszóróval elmenekült az igazoltatás elől.

Az autó vezetője Kocsord közelében hátrahagyta a járművet. A kiérkező pénzügyőrök 11 ezer 500 doboz dohányt találtak az autóban, amelynek korábban magyar rendszáma volt és már egy hónapja kivonták a forgalomból - ismertette a sajtóreferens.

A csempészáruval együtt a gépkocsit is lefoglalták és ismeretlen tettes ellen feljelentést tettek orgazdaság, valamint egyedi azonosítójellel való visszaélés bűncselekmény gyanúja miatt a NAV pénzügyi nyomozóinál.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.

2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld

HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén

A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.

2025. Május 14. 07:08, szerda | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna összehangolt lejárató akciót indított Magyarország ellen

Egy magyar ellenzéki párt tevékeny szerepet vállalt egy ukrán titkosszolgálati akcióban, erre emberemlékezet óta nem volt példa - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden közzétett videójában.

2025. Május 13. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor a Bank of China elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten tárgyalt Ko Haj-csiaoval, a Bank of China elnökével - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.