Hírek
2018. November 24. 09:38, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Tízkilónyi marihuánát találtak egy férfi kocsijában Röszkénél
Több mint tíz és fél kilónyi marihuánát találtak csütörtök délután a röszkei autópálya-átkelőn egy bosnyák férfi autójában - tette közzé a rendőrség a police.hu oldalon szombat reggel.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy bosnyák állampolgár ellen. A férfi autójában a kábítószer-kereső kutya jelzése nyomán 11 csomagban 10 605 gramm zöld növényi törmeléket találtak és foglaltak le - írták.
A helyszíni gyorsteszt szerint a lefoglalt anyag marihuána, amely - a súlya alapján - feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke körülbelül 26 millió forint - áll a közleményben.
Az NNI nyomozói a 28 éves férfit őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.

