Hírek
2023. Április 20. 09:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Vivicittá: Több mint 19 ezer előnevezés érkezett

Több mint 19 ezer előnevezés érkezett eddig a hétvégén 38. alkalommal sorra kerülő Telekom Vivicittá futófesztiválra.
A Budapest Sportiroda (BSI) szerdai tájékoztatása szerint szombatra több mint 9 ezer, vasárnapra pedig 10 ezer feletti indulót várnak a szervezők.
A tavasz legnagyobb szabadidős sporteseményére 920 hazai település 18 ezer és 83 ország több mint 1300 külföldi futója érkezik majd Budapest utcáira. A két napon 10 táv és 13 rajt várja a résztvevőket a Margitszigeten.
A futófesztivál szombaton 10 órakor a 3x2 kilométeres váltóval kezdődik a margitszigeti víztorony közelében, a Schulek Frigyes sétányon. Vasárnap 9 órakor rajtol a félmaraton, majd zárásként, 13 órakor a 10 kilométeres verseny, a Telekom Vivicittá.
Minden résztvevő a budapesti atlétikai világbajnokságra beváltható kedvezményes jegyvásárlásra jogosító kupont kap. A kedvezménykuponnal 50%-os áron vásárolhatnak jegyeket a vb esti programjaira, délelőttönként pedig mindössze 2023 forintért tekinthetik meg a versenyeket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az ukrán elnök nem mondhatja meg a magyaroknak, mit gondoljanak
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON
2025. Július 12. 08:41, szombat | Belföld
Debrecen a TOP3-ban az Európa Zöld Fővárosa címért zajló versenyben
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.