Hírek
2016. Augusztus 13. 00:00, szombat | Helyi
Több mint félmillió gazdálkodót minősített a NAV
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal a második negyedévben is minősítette a cégjegyzékbe bejegyzett és áfa-regisztrált adóalanyokat.
A NAV 2016. II. negyedévében 552480 adózó minősítését végezte el, 190288 megbízható és 420 kockázatos adózót vett nyilvántartásba.
A minősítés eredményéről kizárólag azok kapnak értesítést elektronikus tárhelyükre, akik minősítése változott az előző negyedévéhez képest, vagy akiket most először, a II. negyedévben minősített a NAV. A minősített adózó vagy teljes körű, elektronikus ügyintézésre jogosult, állandó meghatalmazottja az Ügyfélkapun keresztül az eBEV portálon is lekérdezheti a minősítés eredményét, továbbá a minősítés során vizsgálandó egyes feltételekre vonatkozó adóhatósági megállapításokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi
SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 17. 10:58, szerda | Helyi
E-CIGARETTA BUKTATTA LE
Elfogták azt a 32 éves tatabányai férfit, aki a lakásában kristályt árusított.
