Hírek
2011. Október 14. 14:00, péntek | PR
Több mint hirdetőújság
Érdemes a héten kivenni a Szuperinfó újságot a postaládából.
Bizonyára sokan tudják, hogy információs weboldalunk mellett a Komárom-Esztergom megyei Szuperinfó újságot is szerkesztőségünk készíti.
Sok-sok régi és új hirdető partnerünknek köszönhető, hogy a 41. héten a reklámkiadvány olvasói egy tartalmilag megváltozott Szuperinfó-t tarthatnak a kezükben. A hirdetések mellett írásos anyagot is találhatnak az érdeklődők ebben a lapszámban. A reklámanyagok böngészése mellett a lap cikkeit is érdemes elolvasni. A hirdetőknek köszönhetően olvasmányosabb, színesebb lapszámot készíthettünk. Írásainkat úgy válogattuk, hogy a manapság aktuális gondok megoldásában információt, illetve akár segítséget nyújthassunk tisztelt Olvasóiknak. Tervezzük, hogy a jövőben minél több hasonló kiadványt jelentetünk meg, így lapunkat még színesebbé és olvasmányosabbá varázsoljuk Önöknek. Reméljük, hogy hirdetőik számára is pozitív változásokat jelent majd az értékeket közvetítő tartalmak közlése. A gyakoribb használat révén pedig több olvasót, ezáltal nagyobb reklámhatékonyságot tudunk nyújtani részükre. Célunk egy olyan termék létrehozása, amelyik a „Több mint hirdetőújság!” szlogen jegyében, eredményesen működik.
Online olvasási lehetőség:http://infotatabanya.hu/olvasosarok
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 19:24, kedd | PR
Új app jutalmazza a tudatos vezetést: itt a Drivello
Az új mobilalkalmazás teljesen új szintre emeli a tudatos vezetést. A Drivello a legmodernebb technológiát használja, hogy a sofőrök valós idejű visszajelzést kapjanak vezetési stílusukról
2025. November 25. 09:53, kedd | PR
Fenntarthatóság: enyhülő uniós elvárások, átrendeződő vállalati fókusz
K&H fenntarthatósági index: csak a társadalmi felelősségvállalás nőtt
2025. November 17. 15:39, hétfő | PR
Leslie Mandoki volt a 24. Hifi Show díszvendége
a zene, a kultúra és a béke nagykövete ismét Budapesten.
2025. November 11. 11:10, kedd | PR
Egyre több fiatal lép át a “pénzkapun”
A K&H lakossági ügyfél állományán belül évről évre aktívabbak a fiatalok.
