Hírek
2021. Május 23. 16:03, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Többeket átvert a fiatal csaló
A hosszúpályi rendőrök most fejezték be az ügy vizsgálatát. Csalás miatt kell a fiatal férfinek felelnie.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Hosszúpályi Rendőrőrse csalás bűntett és nyolcrendbeli csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást egy gyömrői lakossal szemben.
A férfi egy internetes oldalon hirdetett különböző elektronikai eszközöket 2020 augusztusa és októbere között. A hirdetésekre több vásárló is jelentkezett és a gyanúsítottnak közel 200 ezer forintot utaltak át. A férfi a pénzösszegek megérkezését követően a csomagokat nem küldte meg a sértetteknek és elérhetetlenné vált – közölte a rendőrség.
A rendőrök a feljelentéseket követően azonosították a feltételezett elkövetőt. A 19 éves gyömrői fiatalt gyanúsítottként kihallgatták, amely során beismerő vallomást tett.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság Hosszúpályi Rendőrőrse az ügy vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték
A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.
2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek
ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra
Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt
2025. Április 28. 07:56, hétfő | Kék hírek
Hárman meghaltak az M1-es autópályán történt balesetben, Herceghalomnál
Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére vasárnap délután.
2025. Április 25. 07:40, péntek | Kék hírek
A próbakör során kilökte a tulajdonost az autójából
A Kecskeméti Járási Ügyészség rablás bűntette miatt vádat emelt egy férfival szemben, aki egy eladásra meghirdetett autóból kilökte a tulajdonost, amikor a próbakör során egy zaj ellenőrzésének ürügyével a gépjárművel félreállt