Hírek
2017. Június 24. 17:45, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Többen megsérültek egy balesetben az M6-os besnyői lehajtójánál
Többen megsérültek az M6-os autópálya besnyői lehajtójánál, ahol két személygépkocsi ütközött szombaton délután - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel.
Kiss Z. Edward elmondta: a baleset délután négy óra előtt történt, lehajtót a helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére nem használhatják az autósok.
Farkas-Bozsik Gábor, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője helyszíni információk alapján azt közölte: a balesetben heten sérültek meg, köztük két gyermek és egy várandós kismama, akit mentőhelikopter szállított kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 16:00, kedd | Belföld
Duna House: Nyugat-Magyarországon a panellakások átlagos négyzetméterára csaknem 30 százalékkal nőtt egy év alatt
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
