Hírek
2016. Április 10. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Többórás várakozás a személygépkocsi-forgalomban Záhonynál
Több órás várakozás alakult ki a kilépő személygépkocsi-forgalomban a Záhony és Csap közötti magyar-ukrán határállomáson vasárnap reggelre - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint az átkelőhely teljes kapacitással működik, az ügyintézés gyorsítása érdekében a hatóságok még a beléptető sávon is végeznek kiléptetést, de így is három órán túli a várakozási idő.
A rendőrség azt javasolja az Ukrajnába személygépkocsival utazóknak, hogy Záhony helyett válasszák az éjjel-nappal nyitva tartó Beregsurány-Asztély és Tiszabecs-Tiszaújlak, valamint a 7 és 19 óra között nyitva tartó Barabás-Mezőkaszony, illetve a 8 és 16 óra között átkelőket fogadó Lónya-Harangláb közötti határállomást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
