2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2012. Január 23. 08:48, hétfő | Helyi sport

Tornagyőzelem Szlovákiában

Folyamatosan javuló játékkal, háromból három mérkőzését megnyerte a Tatabánya Carbonex KC, Szlovákiában.

A három napos nemzetközi torna utolsó játéknapján a másik négy pontossal, a DUKLA Praha együttesével találkozott a Carbonex.
Kontra Zsolt a találkozó után elmondta: a csapat egyre jobb formában van. Jó védekezéssel, Szente Gábor védéseivel és Ivo Diaz vezérletével 14 – 10 – es félidő után 28 – 23 – ra nyert.
A technikai vezető hozzátette: mindenki hozzátette a magáét ehhez a győzelemhez. Lele Ákos jó játékkal 5 gólig jutott, Pásztor 4, Iváncsik és Bodó 1 – 1, Kocsis 2, Kanyó 1, Rédei 2, Pordán 3 gólt szerzett. Takács Bence három büntetőt értékesített. Dénes János jól játszott támadásban – irányítóként is - és védekezésben, 2 gólt szerzett.
A Tatabánya Carbonex KC megnézi a torna utolsó mérkőzését, majd részt vesz a záró banketten. Ott kihirdetik a torna „all – star” csapatát is.
A tatabányai fiúk még éjszaka buszra ülnek és haza indulnak. A hétfői pihenő után kedden folytatják a munkát. Szerdán délután fél öttől edzőmeccs szerepel a programban. Az ellenfél a THAC lesz.

2024. Május 16. 08:25, csütörtök | Életmód

Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?

A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára

2024. Május 16. 07:59, csütörtök | Külföld

Megműtötték a szlovák miniszterelnököt, túl van az életveszélyen

A szlovák miniszterelnök már túl van az életmentő műtéten, jelenleg stabil állapotban van.

2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

2024. Május 16. 07:54, csütörtök | Külföld

Már június végén megtartják az első nyilvános vitát Donald Trump és Joe Biden között

Már június végén megtartják az amerikai elnökjelöltek első nyilvános televíziós vitáját Joe Biden és Donald Trump között, majd szeptember elején második alkalommal is szembenézhet egymással a demokrata és a republikánus jelölt.