Városlista
2025. március 14, péntek - Matild

Hírek

2017. Január 20. 07:50, péntek | Kék hírek
Forrás: mti/fotók:police.hu

Trélerről csúsztak le autók az M1-esen - csúnya baleset lett belőle - FOTÓK

Trélerről csúsztak le autók az M1-esen - csúnya baleset lett belőle - FOTÓK

Mindkét irányban a leállósávokra terelték a forgalmat az M1-es autópályán csütörtökről péntekre virradó éjjel,

miután szalagkorlátnak ütközött egy tréler a sztráda 46-os kilométerszelvényénél, Óbarok térségében, a főváros felé vezető oldalon - olvasható a katasztrófavédelem honlapján.

A jármű három személyautót szállított, amelyek lecsúsztak a trélerről és a sztráda mindkét oldalán elfoglalnak egy-egy sávot.

Az egyik autóba egy arra közlekedő mikrobusz ütközött bele. A balesetben hárman könnyebben megsérültek, őket a mentők kórházba szállították.

A helyszínelést és a műszaki mentést követően ismét zavartalanul haladhat a forgalom.

Címkék: baleset, M1, tréler

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.

2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek

Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.