Hírek
2017. December 25. 05:00, hétfő |
Külföld
Forrás: mti
Tűz volt a londoni állatkertben, amely már ismét látogatható
Ismét látogatható a londoni állatkert, ahol szombaton tűz ütött ki.
A tűzben az állatkert nyolc dolgozója könnyebben megsérült, nekik még időben sikerült kimenteniük az állatok többségét. Egy földimalac és több szurikáta azonban elpusztult.
A London északnyugati részében lévő állatkertben a tűzoltóknak mintegy három óra alatt sikerült megfékezniük a lángokat, amelyek a kávézóra és az állatsimogatóra is átterjedtek.
A tűz okát egyelőre nem sikerült tisztázni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 14:00, kedd | Külföld
Orbán szövetségese ukrán zászló kitűzésével emlékezett meg a háború kitöréséről
Andrej Babis: az ukrán zászló kitűzésével emlékezik meg a cseh kormányhivatal az orosz agresszió kezdetéről
2026. Február 23. 16:00, hétfő | Külföld
Gyorsuló tengerszint-emelkedés fenyegeti Dubrovnik óvárosát
A tengerszint emelkedése az egyik legsúlyosabb, a klímaváltozással összefüggő kihívás lehet a kulturális örökség védelmében a következő évtizedekben Dubrovnikban
2026. Február 23. 11:00, hétfő | Külföld
Robert Fico hétfőn leállíttatja az Ukrajnába irányuló áramkivitelt
A szlovák miniszterelnök hétfőn meglátogatja a szlovák áramszállító vállalatot (SEPS), és felkéri, hogy állítsák le az Ukrajnába irányuló vészhelyzeti áramszállítást.
2026. Február 23. 10:00, hétfő | Külföld
Lelőttek egy fegyveres behatolót Donald Trump floridai otthonának őrzött területén
Az amerikai titkosszolgálat és a helyi rendőrség emberei lelőttek egy férfit, aki vasárnap hajnalban fegyverrel megpróbált behatolni Donald Trump elnök floridai rezidenciájának őrzött területére.

