Városlista
2025. március 18, kedd - Sándor

Hírek

2019. Július 26. 14:54, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Tűzzsonglőrök és vízi show a Strandok éjszakáján

Tűzzsonglőrök és vízi show is várja a közönséget a pénteki Strandok éjszakáján, amelyhez idén 42 fürdő csatlakozott - mondta a Magyar Fürdőszövetség főtitkára a rendezvény napján az M1 csatornán.

Balogh Zoltán hozzátette, hogy a fürdők általában éjfélig tartanak nyitva, de van, ahol akár hajnal fél négyig is várják az érdeklődőket.

Felidézte, hogy a Strandok éjszakáját 2010-ben szervezték meg először a magyar fürdők és fürdőkultúra népszerűsítésére.

Az eseményen változatos zenei programokkal, élő koncertekkel, sztárvendégekkel, DJ-kel várják a fürdőzőket. A zenei programok mellett tematikus szaunaprogramok, csúszdaverseny, aerobic és egyéb sportprogramok, habparty és lézershow szórakoztatja a közönséget.

A programokról a www.furdoszovetseg.hu oldalon lehet részletesen tájékozódni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 18. 07:48, kedd | Belföld

Elindult a regisztráció a TeSzedd! programra

Elindult a regisztráció a TeSzedd! programra, az ország legnagyobb szemétszedési programjára, aki szeretne részt venni, az a szelektalok.hu oldalon jelentkezhet március 27-ig

2025. Március 18. 07:44, kedd | Belföld

Keddtől mindenütt feloldja a tűzgyújtási tilalmat a Nébih

Keddtől Magyarországon sehol nem marad érvényben a tűzgyújtási tilalom - olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján hétfőn közzétett tájékoztatóban.

2025. Március 18. 07:43, kedd | Belföld

A profitplafontól az alapvető élelmiszerek árának átlagos 10 százalékos csökkentését várja a kormány 30 élelmiszer-kategóriában

A hétfőn életbe lépett profitplafontól a kormány azt várja, hogy az intézkedésbe bevont 30 alapvető élelmiszer-kategóriában az árak átlagosan tíz százalékkal csökkennek

2025. Március 18. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor együtt vacsorázott a Mercedes-Benz Group AG igazgatótanácsának elnökével

Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este munkavacsora keretében fogadta Ola Källeniust, a Mercedes-Benz Group AG igazgatótanácsának elnökét.