Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2021. Szeptember 24. 17:03, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Újra lesz gyerekemelés szombaton

Újra lesz gyerekemelés szombaton

Újra lesz gyerekemelés szombaton országszerte - közölte a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom pénteken az MTI-vel.

A közlemény szerint szombaton a IV. Budapesti Demográfiai Csúcs mellékrendezvényeként "országos gyerekemelést" tart a mozgalom a Családbarát Magyarországgal együttműködésben.

Ebből az alkalomból egy hatalmas játszótérré változik a budapesti Hősök tere, ahová már 9 órától érkezhetnek a családok a Gyereket a magasba! rendezvényre. Zenei fellépők, gyerekfoglalkozások várják a kisebbeket, a fővárosi helyszínen 500 kismotor talál gazdára azok között, akik korán érkeznek - tették hozzá.

Az akcióhoz, amit 2018 óta minden évben megrendeznek, már több mint 30 település csatlakozott.

A gyerekemelés Budapesten 11 órakor lesz.

A rendezvénnyel a mozgalom a gyerekvállalás, a családalapítás fontossága mellett áll ki, érzékeltetve, hogy a gyerek örök érték, és családban élni jó.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.