Hírek
2022. Február 17. 19:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Újszülött gyermeke megölésével gyanúsítanak egy nőt Somogyban

Nem látta el és ezzel a halálát okozta újszülött gyermekének egy nő Kaposhomokon a gyanú szerint - tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
Azt írták: a 32 éves nő a fiúgyermeknek február 10-én hajnalban, egy hétvégi házban adott életet, de nem gondoskodott róla. A hozzátartozók órákkal később értesítették a mentőket, akik a nőt kórházba vitték, az élettelen gyereken nem tudtak segíteni.
Hozzátették, a nőt - aki terhessége során ellátásra nem jelentkezett, felkészítő gondozásban nem vett részt - csütörtökön emberölés bűntett megalapozott gyanújával hallgatták ki a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 09. 12:18, szerda | Belföld
Hubai Imre: az éves öntözési igény többletvíz formájában be van tárazva a tájban
A Vizet a tájba program révén jelenleg 178 millió köbméter többletvíz áll rendelkezésre öntözésre, ami nagyjából megfelel Magyarország éves öntözési vízigényének
2025. Július 09. 07:13, szerda | Belföld
Nagy Bálint: újranyithat a Hévízi Tófürdő fürdőháza, készül a létesítmény hosszú távú fejlesztési koncepciója
A kormány 381 millió forint támogatást biztosít a Hévízi Tófürdő nemrég bezárt, tavi fürdőépületének rövidtávú helyreállítására
2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld
NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é
Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása
2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld
E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás
Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.