Városlista
2023. június 9, péntek - Félix

Hírek

2023. Április 20. 13:25, csütörtök | Bulvár

Úthenger gázolt halálra egy munkást Magyarországon

Úthenger gázolt halálra egy munkást Magyarországon

A szerencsétlenül járt férfi életéért több órán keresztül küzdöttek a mentők Csanyteleken.

A Délmagyar információja szerint az útépítésnél dolgoztak a munkások, amikor az úthenger az egyik dolgozót elgázolta – írja a delmagyar.hu.

A helyszínre még mentőhelikoptert is kértek, ami az út mellett tudott leszállni, de a 40 év körüli munkás életét már nem tudták megmenteni.

Azt, hogy a dolgozó munkást hogyan gázolta el az úthenger, és a felelősség kérdését a munkaügyi felügyelőség vizsgálja.

A rendőrség szerint nem közlekedési baleset történt, mivel akkor – a munkavégzés miatt – le volt zárva az útszakasz. A helybeliek elmondták, hogy az útépítők épp a másik utcát fejezték be, ott nagyon becsületes és szervezett munkát végeztek. Semmi probléma nem volt, és nem is tudják elképzelni sem, hogyan történhetett a baleset.

Fotó: Délmagyar.hu

Címkék: úthenger

Ezek érdekelhetnek még

2023. Június 07. 10:14, szerda | Bulvár

Minden autós rémálma történt meg egy figyelmetlen közlekedővel Budapesten - Videó

Kis híján tragédia lett a szerencsétlen parkolás következménye.

2023. Június 06. 05:00, kedd | Bulvár

Egy Ferrarit féláron a NAV-tól?

Egy tűzpiros Ferrarira is le lehet csapni a NAV következő árverésén. Az olasz fenevad becsült értéke 86 millió forint, de akár már ennek a feléért is elvihető.

2023. Június 03. 11:00, szombat | Bulvár

Több szabályt is megsértett az óriáskerék szállítója, elképesztő választ adott a sofőr a rendőröknek

Na, ez a válasz talán még a rendőröket is meglepte.

2023. Június 01. 13:53, csütörtök | Bulvár

Csillagot kap Tupac Shakur a hollywoodi Hírességek sétányán

Huszonhat évvel a halála utána csillagot kap a hollywoodi Hírességek sétányán Tupac Shakur amerikai rapper - jelentette a BBC hírportálja csütörtökön.