Hírek
2011. November 22. 14:06, kedd | Helyi
Vár a Bárdos!
A Bárdos László Gimnázium december 1-jén, csütörtökön, nyílt órákat szervez a nyolc évfolyamos gimnáziumi képzés iránt érdeklődő negyedik osztályos tanulóknak és szüleiknek.
A program részeként 11.45-től az ötödik, hatodik és hetedik osztályosok tanóráit tekinthetik meg. Ezt követően az adventi szöszmötölőn és különféle izgalmas sportprogramokon vehetnek részt az érdeklődők. Itt-tartózkodásukat zenekíséretet nyújtó teaház teszi még kellemesebbé.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt december elsején, csütörtökön fél tizenkettőkor a Bárdosban!


Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld
Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban
Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.
